Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 25, 2018 in Rozrywka |

Film pod tytułem: “Cichy zabójca.”

Film ten obsadzony chińskimi aktorami. Jeden z uczniów by uwolnić swoją siostrę musi cały czas zabijać. Dokonuje morderstw, a przy tym cały czas uczęszcza do szkoły. Uczy się, pomaga jednej z uczennic. Ona jest ode pchana od rówieśników. Dziewczyn y z tej samej klasy, naśmiewają się z niej. Cichy zabójca pomaga jej. Koledzy jego śmieją się z nich.

 

Dziewczyna idzie sama ćwiczyć balet, jednak tam przebywa jej kolega. Gra on a pianinie. Wychodzi ze sali, gdy dziewczyna tam otwiera drzwi. Siedząc tam sama i ćwicząc nie myśli, że przyjdą nietolerancyjne koleżanki. Grupa dziewczyn wchodzi do sali. Dziewczyna jest w potrzasku. Rówieśniczki źle patrzą się na nią i śmieją się z niej. Ona chce wyjść i szybko ze sali zabiera się. Jedna z nich chwyta ją za rękę i nie daje jej odejść swobodnie ze sali.
Dziewczyna po tym całym zajściu rzuca szkołę. Postanawia robić coś innego. M a obcięte włosy, zmienia fryzurę. Cichy zabójca na koniec umiera, happy endu w tym filmie nie ma. Nie spotyka się ze swoją siostrą pomimo wszystkiego.