Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 12, 2018 in Rozrywka |

Film pod tytułem: “Gomorra”

Film Gomorra oparty o fakty autentyczne. Nagrany na podstawie włoskiej mafii, która dział już od lat. Pierwsza scena filmu, to wkroczenie do firmy. Tam dorośli ludzie przebywają by zadbać o swój wygląd zewnętrzny. Zostają natychmiast zastrzeleni. Strzał następuje od kuli w głowę. Mordercy w relaksujący, spokojny krok odchodzą.

 

Dwóch młodych kolegów bawi się bronią kolombijczyków, kradnie jeszcze w miedzy czasie towar, który jest dużo warty. o tym dowiaduje się jedne z szefów danego rejonu, gdzie rządzi. Zdenerwowany sytuacja, karze ich przyprowadzić. Jego oferta to praca dla niego. Chłopcy się nie zgadzają, nadal rozrabiają na jego terenie. To pogarsza ich sytuację.
Jedna z kobiet zostaje w biały dzień zastrzelona. Narkotyki są sprzedawane na porządku dziennym, narkomani chcą kokainy, a mafia im to dostarcza. Narkotyki są jak świeże poranne bułeczki.
W efekcie końcowym, dwóch chłopców zostaje zabitych przez mafiozów włoskich, którzy zniżyli się do tego poziomu. Ciała odwiezione na koparce.