Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 12, 2018 in Rozrywka |

Film pod tytułem: ‘Kelnerzy”.

Film kelnerzy to komedia amerykańska. Przedstawia ona pracę kelnerów od kuchni. Tam, gdzie zostają przygotowywane posiłki dla klientów restauracji. Klienci są czasami bardzo niemili, a kelnerki muszą mieć cierpliwość by się z nimi nie kłócić.

 

W kuchni kucharze plują do dań z menu, wrzucają włosy by podać jeszcze raz to samo danie. Poprzez to klienci są bardziej zadowoleni. Spożywają oplute specjały restauracji, ale nie są o tym uświadomieni.
Toczy się również walka o napiwki. Najlepsi zgarniają najwięcej napiwków. Szef restauracji przyjmuje w tym samym czasie nowego młodego pracownika. A nowo przyjęty pracownik zaś źle czuje się, gdyż cały czas inni pracownicy go ignorują.
Na imprezie integracyjnej wszyscy kelnerzy i kucharze dobrze się bawią. Sam szef chce z nimi poimprezować. A oni podają jemu inny adres. I przez to oszukują własnego szefa, wystawiają go do wiatru.
nowy pracownik wścieka się i wygarnia wszystkim, co się jemu nie podoba w nich. I przyjmują go z powrotem do paczki pracowników.