Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 30, 2017 in Rozrywka |

Film pod tytułem: “Między nami kosmos”.

Film ten opowiada o działaniach astronautów. Ich locie na planetę Mars. Tam jedna z członkiń jest wciąży i w kosmosie rodzi się jej syn. Ona sama podczas porodu umiera. Dziecko zostaje na planecie Mars i nikt o nim nie może się dowiedzieć. Szef całej misji widzi poród, śmierć astronautki.

 

Chroni chłopca przed światem zewnętrznym, poprzez to dożywa on młodzieńczych lat, żyjąc na Marsie. Podczas dojrzewania chce wszystko dowiedzieć się o Ziemi. On chce poznać swojego ojca i miejsce, gdzie zmarła matka, gdzie są jej prochy rozrzucone.
I w tym samym czasie rozmawia przez komputer z koleżanką. Postanawia polecieć na ziemię. Tam lot trwa 7 miesięcy. Odwiedza koleżankę, która jemu nie wierzy. Potem przekonuje się do niego, postanawiają odnaleźć jego ojca. Ucieczka za ojcem powoduje komplikacje zdrowotne. Te komplikacje musi wyeliminować w kosmosie. W kosmosie jego ciało, wychodząc z grawitacji zdrowieje. Sam ojciec ratuje chłopca lecąc z nim rakietą w kosmos. Jego wyczyn jest niebezpieczny, prędkość może zabić.