Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 30, 2018 in Rozrywka |

Film pod tytułem: Polowanie na druhny.

Film ten to komedia z najlepszymi aktorami. Rozpoczyna się on weselami, na których dwóch oszustów podrywa druhny. W ten sposób dopadają swoje ofiary by się dobrze zabawić. Bawią się najtańszym kosztem na przyjęciach weselnych. I wszystko by było proste, gdyby nie stek kłamstw, jakie wpędzają ich w kawałę.

 

Oszuści trafiają do bogatej rodziny. Tam dobrze sobie używają, jednak każda kobieta w tej rodzinie ma na nich chrapkę. Jedna jest zajęta, druga jest wolna, a trzecia to już starsza mężatka.
Narzeczony jednej z nich się o wszystkim dowiaduje. Narzeczony cała prawdę o oszustach wyjawia na jaw. Dzięki temu oszuści są zniszczeni, zdemaskowani, musza odejść.
Jeden z nich dogłębnie zakochuje się w narzeczonej. Nie może bez niej żyć. Za wszelka cenę chce z nią być. Zostaje pobity przez jej narzeczonego. I sam narzeczony nie traktuje swojej narzeczonej dobrze.
Po między dwoma oszustami wybucha sprzeczka. Do sprzeczki dochodzi, gdyż jeden dobrze się bawi ze swoją kobietą, a drugi cierpi bez swojej ukochanej.