Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 21, 2020 in Rozrywka |

Jak przygotować udanego sylwestra

Sylwester jest imprezą, na którą czeka się cały rok. Ten wspaniały wieczór zawsze jest zakończony magicznym pokazem sztucznych ogni i fajerwerków, które są niezwykle widowiskowe. Jeśli w tym roku decydujesz się urządzić zabawę sylwestrową u siebie, wówczas powinieneś się do niej odpowiednio przygotować. W końcu tę jedną imprezę wspomina się później przez cały rok, dlatego dobrze jest zadbać o każdy szczegół, aby goście byli zadowoleni i żeby było co wspominać w Nowym Roku.

Jak przygotować się do imprezy sylwestrowej?

Bardzo ważne są przekąski sylwestrowe, czyli mniejsze posiłki, które można podawać w formie szwedzkiego stołu. W tej roli znakomicie sprawdzą się koreczki, których przygotowanie jest czasochłonne, jednak efekt zawsze powala gości na kolanach. Koreczki można powbijać w połówki pomarańczy, aby prezentowały się jeszcze bardzie efektownie i zjawiskowo. Również sałatki doskonale nadają się na sylwestrowy stół. Zadbaj także o zapas pieczywa i najróżniejsze pasty, jakie będziesz mógł do nich podać, takie jak popularny hummus, pasta ze słonecznika, tapenda czy pasta z suszonych pomidorów. Również dodatki takie jak chipsy, krakersy, precelki i słone paluszki będą odpowiednim wyborem na imprezę sylwestrową. Zadbaj także o słodycze, najlepiej będzie upiec dwa rodzaje ciasta, owocowe i czekoladowe, aby na stole było urozmaicenie.

Ozdoby sylwestrowe

W pokoju porozwieszaj serpentyny i inne świecące się elementy. Warto jest zaopatrzyć się w kulę dyskotekową (może być mniejsza niż te, które widujemy w filmach) oraz przyciemnione oświetlenie. Powieś balony i wszelkie inne ozdoby, które swoim wyglądem wpasują się w karnawałowy wystrój. Warto poprosić gości, aby ubrali się w jakiś konkretny sposób, przykładowo wszyscy mogą przyjść w maskach, co nada imprezie unikalnego charakteru. Przygotuj także muzykę, tutaj z pomocą przyjdą Ci gotowe listy na platformie YouTube lub Spotify. No i przede wszystkim pamiętaj aby się dobrze bawić w czasie swojej imprezy sylwestrowej!