Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 11, 2021 in Rozrywka |

Kreacja idealna

Wybór właściwej kreacji na imprezę stanowi nie lada wyzwanie dla każdej kobiety. Czasem problem z doborem odpowiedniej sukienki mają nawet celebrytki i modowe stylistki co widać po niektórych niewłaściwie dobranych stylizacjach. Liczy się tutaj nie tylko właściwy wygląd samej sukienki i odpowiedni dobór dodatków ale także to, jak sukienka leży na Twoim ciele oraz czy nie ogranicza Twoich ruchów. Jak wybrać sukienkę na imprezę tak by czuć się wygodnie i atrakcyjnie?
Najpierw zastanów się jak chciałabyś wyglądać, jaki masz styl oraz na jaką imprezę się szykujesz. Inaczej bowiem ubierzesz się na imprezę formalną, rodzinną albo imprezę w pracy a inaczej na imprezę wśród znajomych lub w klubie kiedy zdecydowanie można pozwolić sobie na więcej luzu. Poświęć chwilę i zastanów się nad tym w jakim kolorze się widzisz oraz jak powinna wyglądać idealna sukienka dla Ciebie.

Sukienka dopasowana do figury

Pierwszą zasadą wyboru właściwej sukienki na imprezę jest dopasowanie jej do własnej figury. Jakie są cechy dobrze dobranej sukienki? To taka sukienka, która nie krępuje ruchów, podkreśla najlepsze atuty i walory Twojej figury oraz ukrywa ewentualne niedoskonałości. Wybierając sukienkę, pamiętaj właśnie o tych cechach. Właściwe zapoznanie się z własną figurą i kształtami własnego ciała pozwoli dokonać właściwego wyboru a kupiona sukienka posłuży Ci zdecydowanie dłużej niż tylko na jeden wieczór. Ważny jest również tak zwany optyczny wygląd własnej figury w konkretnej kreacji – nie każdy fason będzie pasował każdej dziewczynie. W źle dobranej sukience możesz optycznie się pogrubić lub skrócić nogi przez co będziesz wyglądać nieatrakcyjnie. Jeśli nie masz wyraźnie zarysowanych krągłości, możesz wybrać sukienkę z tiulem i szytą z koła dzięki czemu Twój wygląd optycznie zyska.

Materiał i krój

Kolejnym etapem wyboru właściwej sukienki na imprezę jest zastanowienie się nad odpowiednim materiałem, krojem i fasonem. W sukience musisz czuć się odpowiednio dobrze, nie może ona także krępować Twoich ruchów. Wybór długości sukienki także odgrywa ważną rolę tak żeby nie pokazać zbyt wiele podczas imprezy. Tak więc oprócz tego, że sukienka dobrze na Tobie leży, musi być również wygodna i odpowiednia tak abyś dobrze się w niej czuła przez cały czas trwania imprezy.