Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 25, 2017 in Nieco inaczej |

Małe koszty utrzymania.

Najtańszą marką samochodów jest właśnie Daewoo, które obecnie zmieniło nazwę. Jednym z modeli daewoo, który pojawił się na polskich drogach jest daewoo matiz.

mały silnik, niskie spalanie.

Matiz to samochód mały, zmieści się w nim 4 do maksymalnie 5 osób. Ten samochód to wygoda do pracy, mało pali benzyny na 100 kilometrów. Dlatego też używanie jako samochód do pracy to najlepsze rozwiązanie. On jest nie drogi w utrzymaniu, nie wymaga dużego wkładu finansowego. A części do naprawy są tanie. I w ten sposób można łatwo przeliczyć, daewoo matiz spalanie na 100 kilometrów to ponad 300 kilometrów przejechanych na pełnym baku. spalanie benzyny w zależności od trybu zmienia się na wyższe lub niższe. Samochód ten można również przerobić na gaz. Matiz na gaz również świetna sprawa, można z niego korzystać tankując za mniejsze pieniądze i jeżdżąc więcej.
Obecnie samochód ten nie jest już produkowany, a był do 2008 roku. Nadal egzemplarze jego poruszają się. I można je spotkać w różnych kolorach od zielonego, po pomarańczowy, czerwony i tak dalej i tym podobnie. A ubezpieczenie tego samochodu to pestka, gdyż jego silnik to 0.8, 1.0 lub 1.0 co nie wymaga wysokich opłat. Przegląd i ubezpieczenie nie kwalifikują się do wysokich kosztów. Na przeglądzie STK i przeglądzie emisji spalin kwalifikuje się matiz już jako stare auto.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że daewoo matiz to samochód o starszej kategorii, który ma mały silnik. I nie wymaga dużych opłat.