Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 30, 2017 in Rozrywka |

Ścianka wspinaczkowa na imprezy – wynajem ścianki wspinaczkowej

Planujesz organizację przyjęcia dla dzieci i szukasz pomysłu na urozmaicenie tego dnia? Świetnym rozwiązaniem będzie wynajem ścianki wspinaczkowej.
Przenośna ścianka wspinaczkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią ruch połączony z rozrywką. Taka rozrywka zapewnia niecodzienną dawkę wrażeń, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić na wynajęcie takiej rozrywki. Cały sprzęt jest umiejscawiany w bezpiecznym miejscu, które spełnia wszystkie standardy dla bezpieczeństwa.

 

Za zamontowanie sprzętu jest odpowiedzialna firma wynajmująca ściankę wspinaczkową, ponieważ przechodzi ona wcześniej niezbędne szkolenia do tego by móc montować ścianki wspinaczkowe. Po zamontowaniu ścianka do wspinaczki jest gotowa do bezpiecznego przechodzenia.
Taka mobilna ścianka wspinaczkowa jest dobrym pomysłem na urozmaicenie takich imprez jak: eventy miejskie, festiwale, koncerty, pikniki, targi, obozy sportowe i inne. W ofercie wynajmu można także znaleźć ofertę krótkiego przeszkolenia na temat wspinaczki. Taka wiedza w pigułce na pewno przyda się każdej nowej osobie, która nigdy wcześniej nie wspinała się.