Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 25, 2020 in Rozrywka |

Wesele jesienią

Ślub to najważniejszy dzień w życiu należy go wyjątkowo uczcić. Warto zadbać o każdy szczegół całej ceremonii. Ważnym dodatkiem do sukni ślubnej jest bukiet. Wybór tej ozdoby powinien być dobrze przemyślany. Jesień mini się wieloma kolorami, podczas jesieni mamy do wyboru wiele sezonowych kwiatów. Nie każdy lubi ocieni żółci i brązu. Jednak podczas tego chłonnego okresu modne są takie kolory jak fiolet, bordo, granat.

Bukiet pełen barw

Do bukietu warto dodać jakieś akcenty zieleni np. bluszcz lub pachnący eukaliptus. Ciekawym rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z bukietu w kształcie kulki na rzecz rozwianego bukietu. Tak struktura pasuje do tej niezdecydowanej pory roku. Rączkę bukietu należy przewiązać wstążkami w różnych odcieniach tego samego koloru, wiatr będzie je delikatnie rozwiewał. Jeśli zależy wam na obniżeniu kosztów najlepiej skorzystać z kwiatów, które są dostępne i nie trzeba ich zamawiać na giełdzie kwiatowej. Jesienią dostępne są anemony, dalie.
Ślubny bukiet z wrzosów kojarzy się ze światem baśni. Bukiety ślubne z wrzosem są tajemnicze. W przypadku, kiedy zdecydujemy się na bukiet ślubny z wrzosem, warto zadbać o pozostałe roślinny, tak, aby stworzyć spójność całej ozdoby. Razem ze wrzosem świetnie się komponuje: hortensja, prapaprocie, róża angielska, owoce czarnego bzu, dalie. Jeśli chcemy nieco ożywić aranżacje, warto zestawić fiolet z wyrazistym odcieniem żółci. Fiolet zestawiony z ciepłymi kolorami nada przytulnego, eleganckiego wyglądu dekoracji. Wrzos i lawendę możemy zestawiać na wiele sposobów. Kolory tych kwiatów świetnie komponują się z bielą. Wykorzystując wrzos i lawendę,możemy stworzyć imponujące wazony i świeczniki.
Aby unikać hałasu chaosu w dekoracji ślubnej, od samego początku trzeba trzymać się jednej stylistyki. Zaproszenie, bukiet ślubnym, dekoracje kościoła i salo powinny tworzyć stylistyczną całość.
Złota Polska jesień oferują szeroką gamę barw kolorystycznych. W początkowych miesiącach jesieni warunki na zewnątrz są świetnym tłem do sesji plenerowej. Wesel jesienią ma wiele atutów, jesień to okres, kiedy możemy wiele roślin i warzyw, które można wykorzystać do dekoracji Sali.