Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 3, 2020 in Rozrywka |

Wieczór panieński – czym się kierować podczas jego planowania?

Wieczór panieński docelowo zdarza się raz w życiu. Warto więc nie zapominać o tej uroczystości, która ma być wyjątkowa dla panny młodej i z chęcią wspominana przez resztę życia. Z tego względu, jeżeli to na nas spoczywa kwestia organizacji takiego wieczoru, musimy dokładnie przemyśleć kilka rzeczy, aby wszystko przebiegło nie tylko zgodnie z planem, ale również, aby przyszła panna młoda doskonale się bawiła.

Indywidualne preferencje

Przy organizacji wieczoru panieńskiego nie należy kierować się tym, co my lubimy, a tym, co może spodobać się pannie młodej. To właśnie jej powinna odpowiadać forma imprezy i zaplanowane aktywności. Warto więc dokładnie zastanowić się jakie cechy charakteru ma panna młoda oraz oczekiwania co do wieczoru panieńskiego. Nie każda osoba będzie się bowiem dobrze czuć na imprezie z zabawami, wśród dużej ilości osób. Możliwe jest też zaaranżowanie bardziej kameralnego spotkania, jedynie z najlepszymi przyjaciółkami. Miejsce, aktywności i grono zaproszonych gości powinno więc ściśle zależeć od preferencji panny młodej.

Wieczór panieński to nie tylko impreza!

Utarło się przekonanie, że wieczór panieński musi być wielką imprezą, z ogromem atrakcji i lejącym się wszędzie alkoholem. Oczywiście, może tak to wyglądać, jeżeli tylko pannie młodej to będzie odpowiadać. Pomysły na wieczór panieński mogą być jednak bardziej spokojne. Warto zastanowić się nad zorganizowaniem w tym celu wspólnego wyjazdu do miejsca, które panna młoda zawsze chciała odwiedzić lub uczestnictwem w warsztatach, które byłyby dla niej ciekawe. Dobrym rozwiązaniem jest również wybranie się z tej okazji do spa, na które zazwyczaj na co dzień się nie decydujemy. Wieczór panieński może odbyć się też więc w relaksującej atmosferze. Należy mieć jednak przy tym na uwadze oczekiwania panny młodej co do przebiegu takiego wieczoru. Może się bowiem okazać, że oczekuje ona odskoczni od codzienności i właśnie wtedy, chociaż normalnie nic by na to nie wskazywało, chciałaby zaszaleć.