Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 27, 2022 in Rozrywka |

Zabawkowe zamki

Wyobraźnia dziecka jest nieograniczona, a mając odpowiednie zabawki, dzieci mogą wymyślać różne rzeczy. Zabawkowy zamek to idealna zabawka promująca pomysłową zabawę, ponieważ może stanowić tło dla wszelkiego rodzaju fantazyjnych przygód i zachwyci miłośników bajek i rycerzy, smoków i wypraw, książąt i księżniczek. Jest to rodzaj zabawki, z której dzieci korzystają od pokoleń, a gdy jest dobrze pielęgnowana, może zapewnić wiele lat radości. Przejrzyj naszą listę zamki zabawki i znajdź najlepszy zamek do zabawy dla swojego dziecka. Pokochają cię za to.

Melissa & Doug składany średniowieczny zamek‍

Ta piękna drewniana zabawka z zamkiem od Melissa & Doug musiała być naszym najlepszym wyborem. Jest to prawdziwy, tradycyjny styl wykonany z najwyższej jakości drewna i ręcznie malowany autentycznym drewnianym mostem zwodzonym, cegłami, belkami, łukami i flagami. Rozłóż ją, a znajdziesz mnóstwo okien, przejść, wież i pokoi dla rycerzy zabawek i innych postaci, w których możesz odgrywać wszystkie fantazje swojego dziecka o baśniowej krainie. Urocza zabawka, która przetrwa lata.

Lego Zamek Hogwart‍

Tak, może to być fikcja, ale Hogwart jest jednym z najsłynniejszych zamków współczesnej epoki, a fani serii o Harrym Potterze będą czerpać radość z ręcznego odtworzenia go. Ten ogromny zestaw Lego składa się z imponujących 6020 elementów (godziny zabawy!), a całość jest niesamowicie skomplikowana. Wielbiciele Pottera będą zachwyceni dostrzeganiem przemyślanych szczegółów, takich jak chata Hagrida, Komnata Tajemnic i Wierzba Bijąca.

Lego Disney Zamek‍

Ta wspaniała replika Lego kultowego zamku Disneya składa się z 4080 elementów i stanowi absorbującą konstrukcję. Naturalnie pojawiają się Micky i Minnie, a po zbudowaniu zamek jest pełen nawiązań do filmów, które fani mogą bardzo zabawić. Lego poleca ten zestaw dla nastolatków w wieku 16 lat i starszych, ale nie widzimy powodu, dla którego młodsze dzieci nie miałyby się bawić pod opieką dorosłych.

Zestaw dziecięcy Le Toy Van z drewnianym zamkiem‍

Ten drewniany zamek fortowy od Le Toy Van to idealny zamek wprowadzający dla najmłodszych. Nie jest zbyt drogi i ma wszystko, co powinien mieć zamek: chowane wejście na bronę, strzelnice, z których można strzelać do wroga i kolorowe flagi dumnie powiewające z blanków. Jest wyprodukowany w sposób etyczny i wykonany z dobrego, zrównoważonego drewna i jest dostarczany z zestawem naklejek, dzięki czemu Twoje dziecko może spersonalizować go za pomocą armat, tarcz, a nawet smoka ziejącego ogniem. Akcesoria można dokupić osobno.