Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 3, 2018 in Rozrywka |

Film pod tytułem: “Morderstwo w Orient Expressie”

Film został stworzony na podstawie książki słynnej pisarki kryminałów Agaty Christe. Jego głównym bohaterem jest detektyw, który w tym czasie podróżuje pociągiem. W pociągu dochodzi do morderstwa.

 

Do akcji przy rozwiązaniu zagadki morderstwa przyłącza się sam Herkules Pierrot. Nikt nie wie, co się stało. Każdy podróżujący zostaje przesłuchany. I każdy z nich to członek rodziny, który jedynie marzy o śmierci ofiary. Ofiara morderca, zły człowiek, który wyrządził całej rodzinie krzywdę. Jednak detektyw z początku nie dowiaduje się prawdy. Jeden z dokumentów zostaje naruszony, by inicjały nie zgadzały się. Aby detektyw nie dowiedział się imienia i nazwiska.
Akcja filmu cały czas trwa w Orient Expressie. Tam rozgrywa się cała sytuacja rozwiązania morderstwa. Herkules Pierrot rozpoznaje w ofierze, mordercę, który się ukrywał, zakamuflował poprzedni wygląd.
Cała rodzina zrobiła na niego zasadzkę. Jedna z kobiet ukrywa się, a detektyw ją demaskuje. To jest matka zabitej dziewczynki. Zemsty dożyła cała rodzina.